KONST / Litografier / Färglitografi 15243071
nr 1524 3071
Helene Billgren
(f. 1952), Sverige
"Systrar". Signerad, numrerad 135/360. Färglitografi, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:50:46
600 kr
700 kr
800 kr
1.700 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
Helene Billgren
Läs mer om Helene Billgren